TRZY PUNKTY JADĄ DO PRZEDBORZA!

TAK SIĘ BAWI I WYGRYWA MKS! Dzisiaj niespodziewanie Pilica Przedbórz wygrała z liderem tabeli UKS'em Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3:1, gdzie w pierwszym meczu przegrała 4:0! Jedną bramkę strzelił Robert Szopa w 42 minucie, a następne dwie Wiktor Balcerek w 58 minucie i czasie doliczonym! Wyjściowa jedynastka: Gąciarek - Stępień (35' Więckowski) - Janiec - Aleksandrowicz - Urbański - Nowak (35' Kępiński) - Jóźwik - Raczyński - Pągowski - Balcerek - SzopaW pierwszej części meczu gospodarze dominowali, ale w drugiej połowie Pilica pokazała co to walka i odrobiła stratę bramki, wychodząc na prowadzenie! Podsumowując: UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1:3 MKS Pilica PrzedbórzDO BOOJU DO BOOJU DO BOJU MKS!